A félegyházi rendőrök 20 percen belül elfogták a rablót – videóval!

A kiskunfélegyházi rendőrök villámgyorsan őrizetbe vették a 25 éves gyanúsítottat, aki kirabolta az üzletet.


Egy férfi pénteken kora este belépett egy kiskunfélegyházi üzletbe, ahol – kihasználva azt, hogy senki nem tartózkodik a vásárlótérben – a pénztárgépből, illetve az eladó táskájából készpénzt tulajdonított el.

Az eladó és egy vásárló tetten érte, a két nő meg is próbálta feltartóztatni, ám a rabló fellökte a vevőt – egy 40 éves helyi lakost, aki könnyű sérüléseket szenvedett – és elmenekült.

Az eladó segélykiáltására járókelők indultak a férfi keresésére, akit aztán utol is értek. A férfi végül a pénzt átadta, de tovább futott. Nem tartott sokáig, ugyanis a járőrök a rendelkezésre álló személyleírás alapján néhány utcányira 20 percen belül elfogták a férfit.

A kiskunfélegyházi nyomozók rablás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja gyanúsítottként hallgatták ki B. Csabát, aki beismerte tettét. A rendőrök előterjesztést tettek a bácsbokodi gyanúsított előzetes letartóztatásának indítványozására.

police.hu
Posted in Hírek.